Panel Dyskusyjny „Od biologicznego obiektu do biofizycznych podstaw jego funkcjonowania"

Fotografia:
Nowe Technologie

Pragniemy poinformować że w dniu 23 listopada 2011 r. w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie odbył się Panel Dyskusyjny „Od biologicznego obiektu do biofizycznych podstaw jego funkcjonowania - wykorzystanie aparatury badawczej Pracowni Biopolimerów”.

Panel Dyskusyjny miał za zadanie dostarczenie uczestnikom bardziej szczegółowych informacji na temat zakupionej

naukowo-badawczej aparatury oraz najnowszych badań naukowych i możliwościach zastosowania ich w gospodarce w ramach realizacji Zadania nr 3 Pracownia Biopolimerów projektu „Fizyka u podstaw nowych technologii – rozwój nowoczesnej infrastruktury badawczej na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego”.

Fizyka u Podstaw Nowych Technologii © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja ReKlamowa