O Projekcie
Celem projektu jest zwiększenie roli nauki w gospodarce poprzez umożliwienie realizacji badań naukowych i prac rozwojowych na Wydziale Fizyki UW. Program badawczy, który realizowany będzie przez Wydział Fizyki ukierunkowany zostanie przede wszystkim na wykorzystanie w gospodarce...
więcej >>

Konferencja zamykająca Projekt "Fizyka u podstaw nowych technologii"

Zespół Biuro Projektu ma zaszczyt zaprosić na Konferencję zamykającą projekt "Fizyka u podstaw nowych technologii -

Stan zakupów w ramach realizacji projektu.

Powiększyliśmy stan zakupów w ramach realizacji projektu o 20 urządzeń, aparatur i układów. Od lutego 2011 do końca marca 2012 zrealizowaliśmy zakupy za 12.617 689,35 złotych.

Panel Dyskusyjny

Mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w Panelu Dyskusyjnym „Od biologicznego obiektu do biofizycznych podstaw jego funkcjonowania – wykorzystanie aparatury badawczej Pracowni Biopolimerów„.

PODSŁUCHANE

W ramach promocji programu Innowacyjna Gospodarka polskie radio JEDYNKA w dniu 7 czerwca br wyemitowała audycję o realizacji projektu:

PISZĄ O NAS

W galerii projektów PO IG Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zostało przedstawione zdjęcie aparatury naukowo-badawczej,

Informacja o realizacji projektu

Do końca lutego 2011 zrealizowano zakupy we wszystkich pięciu pracowniach na łączną kwotę 6 568 810 PLN. Zakupiono urządzenia najnowszej generacji, między innymi:

Fizyka u Podstaw Nowych Technologii © 2010 Wszystkie prawa zastrzeżone

Agencja ReKlamowa